2019.10.10 Rozstrzygnięcie konkursu „Poszukiwany-Poszukiwana”

10 października 2019 roku podczas uroczystej akademii z okazji DEN i Święta Patrona Szkoły odbył się finał szkolnego konkursu zatytułowanego „Poszukiwany-Poszukiwana”, organizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Od 3 do 8 października uczniowie mogli podziwiać małą galerię zdjęć przedstawiającą sylwetki naszych nauczycieli z lat młodzieńczych lub nawet wczesnego dzieciństwa. Uczniowie stanęli przed niełatwym zadaniem odgadnięcia, które zdjęcie z dzieciństwa przedstawiało danego nauczyciela. Dodatkowo na specjalnych kartach do głosowania uczniowie mogli wytypować jedno ich zdaniem najpiękniejsze zdjęcie. W konkursie wzięło udział 70 uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce ex aequo: Lena Raróg i Martyna Nieć (z wynikiem 11 prawidłowych odpowiedzi na 19 możliwych)

II miejsce: Inga Raróg (10 prawidłowych odpowiedzi)

III miejsce: Fabian Hamiga (9 prawidłowych odpowiedzi)

Najpiękniejszym zdjęciem wystawy zostało zdjęcie pani Beaty Górowskiej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy uczniom za tak liczny udział w konkursie oraz wszystkim nauczycielom, którzy zdecydowali się udostępnić swoje zdjęcia z dzieciństwa.

Jesteśmy przekonani, że konkurs „Poszukiwany-Poszukiwana” uświadomił nam, że wszyscy jesteśmy częścią jednej wielkiej szkolnej społeczności.

Wydarzenie organizowali: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: panią mgr Joanną Lorek, panią mgr Justyną Bawełkiewicz oraz panem mgr Michałem Mrzygłód.