2019.11.22 Konkurs "Postaw na matematykę"

W ramach projektu mPotęga

22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Rdziostowie odbył się konkurs pod tytułem "Postaw na matematykę" w ramach projektu "Matematycznie - informatycznie czyli fantastycznie". Był to jeden z wielu pomysłów na realizację projektu grantowego "mPotęga". Do rywalizacji zaproszono dwuosobowe drużyny z klas czwartych, piątych i szóstych ze szkół w Świniarsku, Chełmcu i Rdziostowie. Uczniowie w trzech rundach zarabiali i tracili swoje wirtualne pieniądze. W dwóch rundach uczniowie manualnie rozwiązywali zadania na dotykowym ekranie.

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW:

 

II miejsce w klasach IV zajęli: Aleksandra Skoczeń i Adam Janur

II miejsce w klasach V zajęli: Kinga Wójcik i Filip Kaim

I miejsce w klasach VI zajęły: Zuzanna Wolak i Katarzyna Janur

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY!!!

 

 

Galeria zdjęć

k1.jpg
k2.jpg
k3.jpg
k4.jpg
k5.jpg
k6.jpg
k7.jpg