2020.10.27 Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Literackim

27 października 2020r. odbyło się podsumowanie Małopolskiego Konkursu Literackiego „Nowe przygody Frani”. Naszym uczennicom: Kasi Janur z 7b i Emilce Kozera z 6b gratulujemy wyróżnienia w druku.

O wydarzeniu możesz przeczytać tu:

https://www.sbp.nowysacz.pl/zakonczenie-malopolskiego-konkursu-literackiego-nowe-przygody-frani.html

Kasia Janur o swoim udziale w konkursie:

„W ubiegłym roku szkolnym uczestniczyłam w Małopolskim Konkursie Literackim, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Nowym Sączu, pt: ,,Nowe przygody Frani”. Moim zadaniem  było napisanie wypracowania, przedstawiającego dalsze losy bohaterki I części książki – Frani. Jestem szczęśliwa, że zdobyłam uznanie autorki książki – Pani Jadwigi Marzec i otrzymałam wyróżnienie we wspomnianym konkursie.Wyróżnienie w druku, w nowej książce Autorki oraz egzemplarz tej książki z Jej dedykacją jest dla mnie dużą nagrodą. Moje wyróżnienie jest dowodem na to, że warto brać udział w konkursach i nigdy się nie poddawać”.

szkolny koordynator

 Barbara Ruchała