2020.12.03 Uroczyste wręczenie nagród najlepszym wolontariuszom

 

W dniu 3 grudnia 2020 r. w Starostwie Powiatu Nowosądeckiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym wolontariuszom i organizacjom pozarządowym. Na wniosek Dyrektora Szkoły Podstawowej w Świniarsku złożonym do starostwa, po rozpatrzeniu przez Kapitułę powołaną przez Starostę Nowosądeckiego pana Marka Kwiatkowskiego tytuł Wolontariusza Roku uzyskała pani mgr Małgorzata Surowiak, której serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że podejmowane działania na rzecz potrzebujących, podejmowane i realizowane inicjatywy w zakresie wolontariatu przyświecają pani Małgorzacie, a tym samym rozwijają i promują zarówno uczniów, jak i całą społeczność szkoły w Świniarsku.

 

Link do wydarzenia w Starostwie Powiatu Nowosądeckiego.

https://nowosadecki.pl/pl/poswiecaja-swoj-wolny-czas-nawspieranie-innych

Galeria zdjęć

IMG_2302.PNG
IMG_2306.JPG