2021.03.16 Warsztaty w klasach drugich

 WARSZTATY PLASTYCZNE Z UŻYCIEM GLINY

Najlepiej uczymy się przez zabawę. Dziś dzięki pani Monice Sarocie, dzieci z klas drugich mogły poznać właściwości gliny. Giętka, miękka,  elastyczna, podatna na ciepło ludzkich – to pierwsze skojarzenia jakie pojawiły się u naszych uczniów.  Pracując na tym materiale, dzieci wykonały  ciekawe prace z użyciem foremek i różnych koronek. Każde z małych dzieł budziło w autorze zachwyt i satysfakcję. To także doskonały sposób na wyciszenie emocji i spożytkowanie nadmiaru energii. Tak przygotowane prace trafiły do dalszej obróbki  poprzez wypalanie w piecu.  Uczniowie mają nadzieję, że serce jakie włożyli w przygotowanie tych prac zaowocują uśmiechem i zadowoleniem ze strony obdarowanych. Dzieci poprzez udział w warsztatach plastycznych nauczyły się planowania, projektowania, współpracy z innymi dzieci  i cierpliwości.

                                                                                    

Organizatorzy:

                                                                                                                                    A. Janur

                                                                                                                                         B. Bukańska

                                                                                                                                   A. Łatka

Galeria zdjęć

IMG_7173.jpg
IMG_7206.jpg
IMG_7211.jpg
IMG_7213.jpg
IMG_7255.jpg
IMG_7261 (6).jpg
IMG_7267 (12).jpg
IMG_7271.jpg
IMG_7272 (17).jpg
IMG_7273.jpg
IMG_7280.jpg
IMG_9099.jpg
IMG_9103.jpg
IMG_9104.jpg
IMG_9107.jpg
IMG_9109.jpg
IMG_9113.jpg
IMG_9114.jpg