Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263
2011.01.25. VII Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2011.01.25. VII Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

VII  Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

Już po raz siódmy odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół w Świniarsku w Narciarstwie Alpejskim. Zawody miały miejsce 25 stycznia 2011r. w Stacji Narciarskiej Piwniczna –Kokuszka. Organizatorem a zarazem fundatorem nagród oraz przejazdu do stacji narciarskiej był Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”. Opiekę nad uczestnikami wyjazdu pełnili: p. Barbara Witecka, p. Bartłomiej Fedko oraz rodzice. W turnieju wzięło udział 24 uczniów, także rodzice obecni na zawodach  zmierzyli się z najlepszymi uczniami. Po solidnej rozgrzewce oraz kilku zjazdach zawodnicy przystąpili do pokonania 2 przejazdów slalomu giganta. Lepszy czas z dwóch  przejazdów wyłonił zwycięzców.
W kategorii klas IV – VI SP zwycięstwo odniósł Albert Mężyk z kl. V przed  Arturem Padula z kl. VI oraz Michałem Duda z kl. V. W kategorii klas IV-VI wśród dziewcząt zwyciężyła Małgorzata Gądek z kl. VI  przed Moniką Jamińską z kl. IV i Martyną Pietruszka z kl. VI.  Wśród chłopców gimnazjum zwycięstwo przypadło Bartkowi Kolatowi z kl. III, tuż za nim uplasował się Miłosz Edelmuller z kl. III, trzecie miejsce zajął Konrad Zieliński z kl. I.
W kategorii dziewczyn gimnazjum I miejsce zajęła Małgorzata Warzecha z kl. III przed Karoliną Bulzak z kl. I i Marią Jamińską z kl. II 26 stycznia uczniowie Ci reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Gminy w Narciarstwie Alpejskim w Cieniawie. Najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Albert Mężyk z kl. V, który zajął II miejsce. Kolejne miejsca zajęli Małgorzata Gądek z kl. VI Iv miejsce, Małgorzata Warzecha z kl. III –IV miejsce, Maria Jamińska z kl. II –V miejsce, Karolina Bulzak z kl. I – VI miejsce, Bartłomiej Kolat z kl. III – VII miejsce, Artur Padula z kl. VI –VII miejsce oraz Olga Bulzak z kl. I – VII miejsce.