Konkursy

Kolejny sukces naszej szkoły

Z przyjemnością informujemy, że uczeń kl. 8a Kacper Potoczek zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Do konkursu ucznia przygotowała p. mgr Lidia Zbieg

  

Szkoła w Świniarsku z największą liczbą uczniów zakwalifikowanych
w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych.

 

Z radością pragniemy poinformować, iż nasi uczniowie na tle innych szkół w  Gminie Chełmiec przodują w kwalifikacjach do konkursów przedmiotowych na coraz wyższe szczeble. Zaangażowanie uczniów, nauczycieli, a także rodziców pozwala uzyskiwać od kilku lat tak wysokie wyniki w konkursach zewnętrznych.

Do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” zakwalifikowała się  po raz kolejny, uczennica klasy VII c Zuzanna Wolak. Do konkursu przygotowywał ks. lic. mgr Piotr Siemek.

Pani mgr Beata Maciuszek przygotowała uczennicę Weronikę Pawlik z klasy VIIIa, która także zakwalifikowała się do etapu rejonowego z języka angielskiego.

Także Kacper Potoczek, uczeń klasy VIIIa zakwalifikował się do etapu rejonowego z matematyki, geografii i języka polskiego. Ucznia przygotowywały: pani mgr Katarzyna Kuciel, pani mgr Lidia Zbieg i pani mgr Jolanta Łojek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym.