2021.03.02 Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który  jest wyrazem hołdu dla żołnierzy broniących ojczyznę. Ich świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji narodowych jest wzorem dla naszych uczniów. Dla nich zorganizowano w klasach drugich żywą lekcję historii. Dzieci obejrzały filmy, wysłuchały pieśni  i zostały zapoznane z symbolami Polski Walczącej. Wykonały ciekawe prace plastyczne majce na celu upamiętnienie bohaterskiej walki  żołnierzy niezłomnych.

                                                                                                                                    Anna Janur

Beata Bukańska

                                                                                                                                                Anna Łatka

Galeria zdjęć

IMG_6928 (2).jpg
IMG_6945 (1).jpg
IMG_6948.jpg
IMG_6963.jpg
IMG_6968.jpg
IMG_8956.jpg
IMG_8959.jpg
IMG_8960.jpg