2021.05.26 Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty, dzień gdzie Ona i On zasługują szczególniej na słowo DZIĘKUJE na szacunek, gdzie Ona i On tworząc Rodzinę tworzą przyszłość dla swojego uczucia. Uczniowie klas 0-III SP naszej szkoły pragną złożyć życzenia swoim Rodzicom - Mamie i Tacie, tym którzy podarowali im najcenniejszy DAR - życie. Piękno życia, które dzieci odkrywają dzięki swoim Rodzicom jest bezcennym czasem, za który nie sposób wyrazić słowa wdzięczności, uznania. To Mama i Tata nadają "wartość" swoim dzieciom w codzienności. Pokazują sens i troskę w tym co piękne, co ważne, ale i co trudne, co wymaga wysiłku, zaangażowania i patrzenia w przyszłość. Z całego serca dziękujemy Rodzicom za ten DAR, za dawanie siebie dla przyszłości dzieci.
 
Droga Mamo i Tato - dziękujemy.

https://www.facebook.com/110707861061229/videos/482898619649433