2021.12.1-3 Obóz pływacki w Hotelu Perła Południe

1 do 3 grudnia 2021 r. to dla uczniów 8 klasy o profilu pływanie czas wytężonej pracy. Wyjazd na obóz sportowy do Perły Południa do Rytra stał się faktem i dzięki uprzejmości pani Joanny Walter pani prezes Hotelu uczestnicy obozu mogli trenować w komfortowych warunkach, korzystając w pełni z obiektów sportowych hotelu. W czasie obozu zaplanowano treningi z pływania (dwa razy dziennie), ćwiczenia szybkościowo-siłowe na hali sportowej, marszobieg terenowy po stokach i leśnych ścieżkach. W scenerii pięknie położonego hotelu uczniowie aktywnie, a przede wszystkim sportowo realizowali założenia obozu. Oprócz zajęć sportowych, uczestnicy mieli możliwość skorzystać z sauny, sali konferencyjnej, gdzie wartościowe filmy pozwalały poznać zasadność bycia dobrym sportowcem, a tym samym człowiekiem, poczytać ciekawe książki, porozmawiać przy kominku. Restauracja hotelowa serwowała pyszne posiłki, co pozwalało regenerować siły do zajęć z pływania. Uczestnicy średnio na zajęciach przepływali ponad półtora km przygotowując się do zbliżających się mistrzostw województwa małopolskiego. Opiekunami i organizatorami obozu byli pan Bartłomiej Fedko i pan Paweł Łabuda.

Zapraszamy do obejrzenia filmików na Facebooku!!!

Zobacz galerię zdjęć:

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3