2021.12.09 Finał akcji „I ty możesz zostać św.Mikołajem”

Finał akcji I ty możesz zostać św.Mikołajem zorganizowanej przez Szkolne Koło PCK

 

Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania. Dołączyliśmy do akcji „Podziel się swoim prezentem Mikołajowym z przyjacielem z Ukrainy” organizowanej przez Fundację „Bratnia Dusza”. Ponad 40 paczek  świątecznych  pojedzie na Ukrainę  dla dzieci z korzeniami polskimi obwodu lwowskiego oraz dla dzieci niepełnosprawnych z sierocińca.

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK panie Małgorzata Surowiak, Barbara Witecka i Justyna Bawełkiewicz  składają serdeczne podziękowania uczniom, którzy wzięli udział w akcji oraz rodzicom za zaangażowanie i wspaniałe wychowanie dzieci. ”Nie liczy się ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

 

 

 

Galeria zdjęć

DSC02318.JPG
DSC02321.JPG
DSC02323.JPG