Rekrutacja - listy dzieci

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego
na rok szkolny 2021/2022

 

1.

Bodziony Sebastian Jakub

2.

Bugajska Julia Wiktoria

3.

Bulzak Agnieszka

4.

Cebula Nikola

5.

Dadał Wiktor

6.

Drzyzga Albert

7.

Duch Dominik Sebastian

8.

Fecko Adrian

9.

Filipek Ksawery

10.

Gałązka Hanna Teresa

11.

Gancarczyk Dominik

12.

Głuc Zofia

13.

Gonciarz Wiktor

14.

Izworska Nina

15.

Janik Anastazja

16.

Jasińska Oliwia Anna

17.

Karol Marcin Jeż

18.

Kozera Michał Henryk

19.

Krajewska Zuzanna Alicja

20.

Krajewski Antoni Filip

21.

Kruczek Oliwia Maja

22.

Kubacka Nadia

23.

Kujawska Marcelina Helena

24.

Kumor Mateusz Adrian

25.

Kuzak Julia

26.

Kuzak Magdalena

27.

Lachowski Bartłomiej Michał

28.

Laciuga Alan

29.

Lelito Kacper

30.

Leśniak Milena Karolina

31.

Leśniak Sandra Sylwia

32.

Liber Feliks Stanisław

33.

Matuszewska Martyna

34.

Mąka Jakub

35.

Młynarczyk Alicja

36.

Niedzielska Maja Gabriela

37.

Obrzud Zofia

38.

Ogórek Hanna Rita

39.

Ogórek Patryk Paweł

40.

Pajor Antoni

41.

Pasoń Artur

42.

Pasoń Szymon Aleksander

43.

Pawlus Karolina

44.

Piękoś Jan

45.

Potoczek Alicja

46.

Potoczek Mia Milena

47.

Pudko Karol Franciszek

48.

Schneider Mateusz

49.

Szczęsny Sebastian

50.

Świerczek Piotr Jan

51.

Tuczyńska Zofia

52.

Wastag Kacper

53.

Wastag Kornelia

54.

Waśko Nikodem

55.

Witkowska Julia Maria

56.

Wójcik Milena Anna

57.

Zapiór Franciszek Zbigniew

58.

Zygmunt Filip

 

 

Lista dzieci przyjętych do klasy I 
na rok szkolny 2021/2022

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Basta Izabela

2.

Biskup Magdalena Zuzanna

3.

Bulzak Filip Grzegorz

4.

Chrustek Natalia

5.

Czajka Filip

6.

Czub Aleksandra

7.

Czyżowski Arkadiusz Paweł

8.

Filip Marek Ignacy

9.

Gałązka Oliwia Teresa

10.

Garbacz Liliana Renata

11.

Janur Aleksandra

12.

Jasiewicz Leon

13.

Jeż Elza Weronika

14.

Kantor Nikola Magdalena

15.

Kmak Zuzanna Kinga

16.

Konstanty Karol Paweł

17.

Kucharska Weronika Zofia

18.

Kudyba Stanisław

19.

Kuźma Aurelia

20.

Majda Wioletta Anna

21.

Mordarska Kamila Małgorzata

22.

Nowakowska Rita Danuta

23.

Obrzut Katarzyna Maria

24.

Pasiut Maciej Jan

25.

Perełka Milena Maria

26.

Piękoś Jakub

27.

Piwowar Oskar Michał

28.

Plata Nadia Maria

29.

Poręba Kinga Patrycja

30.

Pustułka Julia

31.

Romańska Zofia

32.

Sadkiewicz Zofia Karolina

33.

Sobczyk Filip Krzysztof

34.

Świerk Otylia

35.

Tokarczyk Aleksy

36.

Twardy Adam

37.

Urbanek Michał Stanisław

38.

Wastag Piotr Maciej

39.

Węgrzyn Filip