2021.09.15 Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, napisanej przez Petera Reynoldsa. Opowiada ona historię dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości oraz zachęciła do tego innych. Następnie odbyła się pogadanka na temat obejrzanego filmu oraz porozmawialiśmy o swoich dobrych stronach, talentach, o tym co potrafimy i jakie są nasze zalety. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- uczniowie świetlicy stworzyli prace plastyczne pod tytułem ,, W czym jestem dobry?- jedna kropka może być wszystkim'' .

Dzień Kropki przeprowadziła mgr Alicja Zbozień.

 

Galeria zdjęć

IMG_9312.jpg
IMG_9313.jpg
IMG_9316.jpg
IMG_9318.jpg
IMG_9319.jpg
IMG_9328.jpg