2021.12.06 Dzieci klas zerowych spotkały się ze św. Mikołajem.

Kilka dni temu dzieci z klas „0” napisały list do świętego Mikołaja, z prośbą o spotkanie. Jakie było zaskoczenie, gdy św. Mikołaj odpisał, zapraszając ich do Nibylandii w Łącku. Dlatego 2 grudnia wszystkie przedszkolaki pod opieką swych pań wychowawczyń, wyruszyły na wycieczkę do Sali Zabaw „ Nibylandia” w Łącku. Tam z niecierpliwością oczekiwały przybycia Mikołaja. I nagle przez okno dachowe wszedł Mikołaj. Dzieci powitały go wierszykami i piosenką. Następnie święty Mikołaj obdarował wszystkich zebranych prezentami i obiecał, że jak dzieci będą grzeczne to jeszcze nie raz u nich zagości. Po spotkaniu nastąpił czas zabaw, po którym wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Galeria zdjęć

8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg