
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 0-III była dniem pełnym wzruszeń, uśmiechu i dumy z sukcesów naszych najmłodszych uczniów. Głównym punktem uroczystości był wyjątkowy program artystyczny przygotowany przez trzecioklasistów pod opieką wychowawczyń pani mgr Bożeny Potoczek, pani mgr Anny Łatki i pani mgr Moniki Ledniowskiej, którzy w ten sposób oficjalnie pożegnali się z pierwszym etapem edukacji. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali swoje talenty przed rówieśnikami, dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz rodzicami, pięknie recytując wiersze pełne wspomnień z minionych lat oraz śpiewając wzruszające i radosne piosenki. Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor Paweł Łabuda, który podziękował dzieciom za całoroczną pracę, wyraził wdzięczność rodzicom, a przede wszystkim podkreślił rolę i zagazowanie nauczycieli i pracowników szkoły w edukację i wychowanie uczniów. Na zakończenie wspólnie z wychowawcami klas wręczył wszystkim uczniom pamiątkowe nagrody książkowe ufundowane ze środków Rady Rodziców. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji i powodzenia w starszych klasach.