2013.01.16 XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

  Po raz 12-sty w Zespole Szkół w Świniarsku odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”, który od 12 lat organizuje różne imprezy i zajęcia sportowe. Działalność klubu prowadzona jest m.in. poprzez bezpłatne zajęcia z pływania, sekcje tenisa stołowego, siatkówki, sekcja szachowa, obozy sportowe, wyjazdy do parków wodnych i wiele innych działań związanych z działalnością sportową i profilaktyczno-wychowawczą.

         W XII turnieju tenisa stołowego udział wzięło ponad 100 zawodników z różnych miejscowości, m.in.      z Limanowej, Zbyszyc, Starego Sącza, Nowego Sącza i oczywiście z całej Gminy Chełmiec. Organizatorzy postanowili w tym turnieju uhonorować zwycięzców medalami i dyplomami. Turniej przebiegał pod hasłem „Gramy dla Joasi”, która dwa lata temu uległa wypadkowi i jest rehabilitowana.

             Medale i nagrody wręczyli Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski, pan przewodniczący Komisji Oświaty i Sportu pan Andrzej Tyrkiel, radny miejscowości Świniarsko pan Zbigniew Mordarski i dyrektor szkoły pan Paweł Łabuda. Organizatorami turnieju byli pani Małgorzata Surowiak, pan Stanisław Mosurek, pan Wiesław Maciuszek. 

Kategoria kobiet:

 1. miejsce          Leśniak Alicja
 2. miejsce        Mordarska Wiktoria
 3. miejsce       Rola Dominika

 

  Kategoria chłopcy SP:

 1. miejsce          Kosmal Dawid
 2. miejsce        Trojanowski Dawid
 3. miejsce       Mosurek Michał

 

Kategoria chłopcy  Gimnazjum:

 1. miejsce          Mordarski Krystian
 2. miejsce        Węgrzyn Karol
 3. miejsce       Skoczeń Dominik

 Kategoria seniorzy:

 1. miejsce          Gwiżdż Jerzy
 2. miejsce        Rola Adrian
 3. miejsce       Kiełbasa Radosław

 

Kategoria zawodników czynnych:

 1. miejsce          Maciuszek Wiesław
 2. miejsce        Trojanowski Adrian
 3. miejsce       Cygnarowicz Daniel

Galeria zdjęć

IMG_4110.jpg
IMG_4111.jpg
IMG_4124.jpg
IMG_4128.jpg
IMG_4143.jpg
IMG_4146.jpg