2013.11.13 Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Dnia 13.XI.2013 r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Została ona przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej pod opieką p Łukasza Góreckiego. Jak zwykle uroczystość ta rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odegraniem hymnu narodowego. Następnie uczniowie przygotowali krótką lekcje historii która pozwoliła na chwile zadumy i cofnięcia się pamięcią ku tamtym ważnym dla naszego kraju wydarzeniom. Uczniowie mogli przypomnieć sobie trudna historie naszego Narodu oraz próby odzyskania wolności. Mogli przypomnieć i uświadomić sobie znaczenie słów patriotyzm, wolność, niepodległość. Na koniec głos zabrał p Dyrektor który przypomniał uczniom o właściwej postawie i o dzisiejszym byciu patriotą w szkole jak i wśród kolegów i koleżanek.

Galeria zdjęć

1_800x600.jpg
2_800x600.jpg
3_800x600.jpg
4_800x600.jpg
5_800x600.jpg