2016.01.23 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 23 stycznia odbył się w Zespole Szkół w  Świniarsku już po raz XV jubileuszowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego,  który zgromadził blisko 80 uczestników z Nowego Sącza, Chełmca, Swiniarska, Marcinkowic, Podegrodzia i innych miejscowości z terenu powiatu nowosądeckiego. W zawodach wzięli udział zarówno amatorzy, jak również zawodnicy uprawiający wyczynowo tę piękną dyscyplinę sportową. Na uwagę zasługuje fakt, że w turnieju brali też udział podopieczni i opiekunowie Warsztatów Terapii Zajęciowej „MADA” z Nowego Sącza. Na przestrzeni 15 lat udział w tych rozgrywkach wzięło udział blisko 1350 zawodników z terenu małopolski. Każdy turniej odbył się w Świniarsku. Początkowo były to korytarze, sale lekcyjne, a od 5 lat turniej odbywa się na hali sportowej.

Po wielogodzinnych bojach przy 10 stołach wyłonieni zostali najlepsi gracze w poszczególnych kategoriach.

Dziewczęta – szkoła podstawowa

 1. miejsce-  Matusiewicz Zuzanna
 2. miejsce – Matląg Gabriela
 3. miejsce – Mosurek Aleksandra

Chłopcy – szkoła podstawowa

 1. miejsce – Pasek Kamil
 2. miejsce - Ledniowski Mikołaj
 3. miejsce - Mosurek Michał

Dziewczęta – gimnazjum

 1. miejsce-  Basta Sandra
 2. miejsce – Fałowska Gabriela
 3. miejsce – Fedko Karolina

Chłopcy – gimnazjum

 1. miejsce – Stępka Paweł
 2. miejsce -  Czop Karol
 3. miejsce -  Pasoń Konrad

Kobiety

 1. miejsce- Ruchała Katarzyna
 2. miejsce – Konstanty Anna
 3. miejsce – Kazana Kinga

Mężczyźni

 1. miejsce –  Stępka Sławomir
 2. miejsce –  Sopata Michał
 3. miejsce – Pogwizd Janusz

Zawodnicy grający w ligach PZTS

 1. miejsce – Szabla Maciej
 2. miejsce – Bulzak Jan
 3. miejsce – Pasek Adrian

 

 

Zawody odbyły się w bardzo sportowej atmosferze, dla wszystkich uczestników przygotowano ciepłe napoje, a nad przebiegiem zawodów czuwali organizatorzy i sędziowie PZTS: Małgorzata Surowiak, Stanisaw Mosurek i Wiesław Maciuszek.

Medale i dyplomy dla najlepszych wręczył dyrektor Zespołu Szkół pan Paweł Łabuda wraz z sędziami i organizatorami w/w turnieju.

Do zobaczenia za rok w XVI edycji tego turnieju.

Galeria zdjęć

DSC_1707.jpg
DSC_1723.jpg
DSC_1736.jpg
DSC_1749.jpg
DSC_1759.jpg
DSC_1785.jpg
DSC_1801.jpg
DSC_1880.jpg
DSC_1915.jpg
DSC_1920.jpg
DSC_1952.jpg
DSC_1967.jpg
DSC_2016.jpg
DSC_2056.jpg
DSC_2057.jpg
DSC_2062.jpg
DSC_2079.jpg
DSC_2100.jpg