2016.11.09 Porozumienie PWSZ i ZS Świniarsko

W dniu 9 listopada 2016 roku władze Uczelni podpisały porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu a Zespołem Szkół im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku. W spotkaniu uczestniczyli: JM Rektor dr hab. inż. Mariusz Cygnar, prof. nadzw. oraz Prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy – doc. dr Marek Reichel. Zespół Szkół reprezentowali: Dyrektor mgr Paweł Łabuda oraz  Pedagog szkolny mgr Małgorzata Surowiak. Porozumienie dotyczy wsparcia przez Uczelnię procesu dydaktycznego i wychowawczego, realizacji kierunków polityki oświatowej, a także włączania studentów w przedsięwzięcia popularnonaukowe. Ponadto przyszła współpraca niesie za sobą szereg możliwości  prowadzenia wspólnych działań w ramach programów edukacyjnych, m.in. prowadzenia badań związanych z aktywnością ruchową uczniów, wykładów, prelekcji nt. szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej, współorganizacji akcji charytatywnych (wolontariat), a także praktyk studenckich i oraz badań niezbędnych do prac licencjackich i magisterskich studentów. 

Galeria zdjęć

_DSC1093.JPG
_DSC1094.JPG
_DSC1101.JPG
_DSC1103.JPG