2016.12.06 I Mikołajkowe Zawody Pływackie

W dniu 6 grudnia 2016 r. na Pływalni Aqua Centrum Chełmiec odbyły się I Mikołajkowe Zawody Pływackie. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski, natomiast organizatorami byli Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec, Zespół Szkół w Świniarsku i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. W zawodach wzięło udział ponad 180 zawodników i zawodniczek, co w pozytywnym znaczeniu przerosło oczekiwania organizatorów. W poszczególnych kategoriach wiekowych szkoła podstawowa i gimnazjum do pokonania było 25 m i 50 m. Dzięki prowadzonym zajęciom na pływalni, projektom Umiem Pływać i Już Pływam, dzięki zaangażowaniu nauczycieli i rodziców wszyscy uczestnicy pokonywali swój dystans bez problemów, uzyskując bardzo dobre wyniki. Mając na uwadze tego rodzaju zawody należy zaznaczyć, iż od 16 lat  Zespół Szkół w Świniarsku organizuje dla uczniów naszej gminy Mistrzostwa Pływackie, a Mikołajowe Pływanie na stałe wpisze się w cykliczność imprez Pływalni Aqua Centrum. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i karnety na pływalnię i lodowisko od Wójta Gminy Chełmiec, natomiast wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe medale i słodkie upominki.

 

Czasy poszczególnych zawodników: <<<pobierz>>>

 

Oddział przedszkolny

I miejsce– Paweł Leśniak

 

kl. I-II Szkoła Podstawowa- dziewczynki

I miejsce– Magdalena Polakiewicz

II miejsce– Julia Malec

III miejsce- Zuzanna Pierzchała

 

kl. I-II Szkoła Podstawowa- chłopcy

I miejsce- Artur Pogwizd

II miejsce- Artur Berezowski

III miejsce- Hubert Mastalerz

 

kl. III-IV Szkoła Podstawowa- dziewczynki

I miejsce- Julia Trojanowska

II miejsce- Anna Ciapała         

III miejsce- Martyna Bieniek

 

kl. III-IV Szkoła Podstawowa-chłopcy

I miejsce- Karol Niedźwiedź

II miejsce- Piotr Król

III miejsce- Karol Majda

 

Oddział Specjalny

I miejsce- Krzysztof Rozum

II miejsce- Filip Skut

 

kl. V-VI Szkoła Podstawowa- dziewczynki

I miejsce- Anna Jurkowska

II miejsce- Kamila Bodziony

III miejsce- Olga Majewsk

 

kl. V-VI Szkoła Podstawowa-chłopcy

I miejsce- Piotr Sadowy

II miejsce- Miłosz Kuzak

III miejsce- Filip Rusyniak

 

kl. I-III Gimnazjum- dziewczynki

I miejsce-  Klaudia Machowska

II miejsce- Wiktoria Augustyn

III miejsce- Kinga Pulit

 

kl. I-III Gimnazjum- chłopcy

I miejsce- Krystian Sromek

II miejsce- Szymon Żelazko

III miejsce- Eryk Lis

Galeria zdjęć

IMG_3303.JPG
IMG_3308.JPG
IMG_3313.JPG
IMG_3315.JPG
IMG_3325.JPG
IMG_3327.JPG
IMG_3329.JPG
IMG_3331.JPG
IMG_3335.JPG
IMG_3337.JPG
IMG_3343.JPG
IMG_3350.JPG
IMG_3353.JPG
IMG_3359.JPG
IMG_3362.JPG
IMG_3371.JPG
IMG_3397.JPG
IMG_3402.JPG
IMG_3432.JPG
IMG_3441.JPG
IMG_3446.JPG
IMG_3452.JPG
IMG_3461.JPG
IMG_3473.JPG
IMG_3475.JPG
IMG_3483.JPG
IMG_3487.JPG
IMG_3494.JPG