2017.06.23Zakończenie roku szkolnego w klasach 0-III

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, ale także czas pożegnań, szczególnie dla uczniów klas trzecich. Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego jako pierwszy głos zabrał Dyrektor Szkoły mgr Paweł Łabuda, który powitał Grono Pedagogiczne, Rodziców i wszystkich Uczniów. Omówił najważniejsze wydarzenia wychowawcze oraz  zrealizowane cele edukacyjne w mijającym roku szkolnym. W drugiej części uroczystości wystąpili  uczniowie klas trzecich. Słowami wierszy i piosenek przywitali lato i wakacje. Na zakończenie programu artystycznego przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego złożyli podziękowania wszystkim nauczycielom, składając na ręce Pana Dyrektora i Pani Wicedyrektor mgr Lidii Zbieg wiązanki kwiatów.

W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły wręczał nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce i sporcie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zdobywca tytułu: "UCZEŃ ROKU" - Szymon Lupa.

Wzruszającą chwilą uroczystości były także podziękowania złożone przez uczniów Ks. Mariuszowi Kmieciowi, który kończy posługę duszpasterską w parafii i zajęcia religii w naszej szkole- Serdeczne Bóg Zapłać!

W postaci prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Pana mgr Michała Mrzygłoda miało miejsce przypomnienie o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły dzieciom pogratulował sukcesów i życzył udanych i bezpiecznych wakacji, a nauczycielom i pracownikom szkoły podziękował za kolejny rok pracy.

 Anna Janur

Elżbieta Konstanty

Beata Bukańska

Galeria zdjęć

DSC_0270_1.jpg
DSC_0271_1.jpg
DSC_0273_1.jpg
DSC_0274_1.jpg
DSC_0276_1.jpg
DSC_0277_1.jpg
DSC_0280_1.jpg
DSC_0281_1.jpg