2018.10.12 Ślubowanie klas I

Ślubowanie klas pierwszych to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej Świniarsku. W tym roku miało ono miejsce 12 października. Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci. Powodem, z pewnością była sama uroczystość, jak również niecodzienność stroju, który mieli założyć tego dnia najmłodsi uczniowie, czyli strój galowy i birety. Podczas ceremonii 34 pierwszoklasistów, w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców, zaproszonych gości oraz swoich najbliższych (rodziców, dziadków, rodzeństwa) złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły dokonał aktu pasowania na ucznia, wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy, rodzice ofiarowali okazjonalne teczki, zaś przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego słodycze.

Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

Następnie pierwszaki oraz Samorząd Uczniowski złożyli dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom Szkoły Podstawowej w Świniarsku życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.

Galeria zdjęć

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
beznazwy.jpg