2018.11.30 Szkoła Roku i Nauczyciel na Medal

Zakończył się wielki finał akcji „Nauczyciel na Medal” i „Szkoła Roku” (w tej kategorii laureatów wyłoniono w tym roku po raz pierwszy), których celem było wyłonienie najbardziej cenionych i lubianych pedagogów oraz szkół przyjaznych uczniom i ich rodzicom. "Nauczyciel na Medal", „Szkoła Roku” to akcje pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego, i prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Celem akcji było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Organizatorzy szukali belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem oraz szkoły cieszące się najlepszą opinią w środowisku.  Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłoszono ponad 1100 nauczycieli oraz kilkaset szkół z całej Małopolski. Nominowani najpierw zmierzyli się w etapach powiatowych, a później ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, rozpoczęli rywalizację na poziomie wojewódzkim. Łącznie oddano ok. 120 tys. głosów.

Laureaci Plebiscytu „Nauczyciel na Medal” oraz „Szkoła Roku” odebrali nagrody  w czwartek, 29 listopada, podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, miło nam poinformować, że pani Bożena Potoczek – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Świniarsku  zajęła II miejsce w powiecie nowosądeckim a Szkoła Podstawowa w Świniarsku I miejsce w powiecie nowosądeckim.

Szkoła za zajęcie pierwszego miejsca w etapie powiatowym, otrzymała:

  • dyplom i tytuł Szkoły Roku
  •  zaproszenie na uroczystą galę połączoną ze specjalistycznym szkoleniem FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji
  •  prezentację w specjalnym dodatku
  • voucher na reklamę w "Gazecie Krakowskiej", "Dzienniku Polskim" i/lub serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3 tys. zł

Galeria zdjęć

20181130_114935.jpg
20181130_114947.jpg
20181130_115012.jpg
SAM_0466.jpg
SAM_0473.jpg
SAM_0474.jpg
SAM_0480.jpg
SAM_0482.jpg
SAM_0484.jpg