2018.12.12 Podsumowanie akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"

Podsumowanie akcji " I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem "

 

Poniżej tekst podziękowania, od Fundacji Bratnia Dusza.

 

Szkoła Podstawowa w Świniarsku jesteście wspaniali !!! Kolejny raz możemy liczyć na Waszą pomoc i dobre dziecięce serca. Dziękujemy za przekazanie nam 21 paczek świątecznych pełnych słodyczy, miękkich maskotek, książeczek i przyborów szkolnych i higienicznych dla naszych przyjaciół z sierocińca z Ukrainy. Serdeczne podziękowania dla wspaniałej kobiety i koordynatora wszystkiego co dobre - Pani Małgorzaty Surowiak.

JESTEŚCIE MEGA SZKOŁĄ !!! TAK TRZYMAĆ KOCHANI!

 

                                                                                   Prezes Fundacji Iwona Romaniak

Galeria zdjęć

221m.jpg
222m.jpg
223m.jpg