2019.04.30 Szkolny Konkurs Ortograficzny klas I-III

W dniu 30 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie przygotowywali się do niego już od wielu tygodni. Poziom wiedzy i umiejętności był naprawdę bardzo wysoki. Zwyciężyli jak zwykle najlepsi. Konkurs jest pośrednim etapem do konkursu gminnego, który odbędzie się 9 maja  a naszą szkołę reprezentują najlepsi uczniowie z poszczególnych klas. Wyniki konkursu są następujące:

 Klasa I:

  1. Jakub Kotas – Ia
  2. Jakub Padula – Ia
  3. Gabriela Karabin – Ia

Klasa II:

  1. Jakub Lewicki – IIb
  2. Patrycja Borowiec – IIa
  3. Alan Orzechowski – IIb

Klasa III:

  1. Adam Janur – IIIa
  2. Lena Pietruszka – IIIa
  3. Jakub Janur - IIIa

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!! 

Organizatorki: Elżbieta Konstanty, Edyta Szczygieł

Galeria zdjęć

IMG_4133.jpg