2019.05.16 Święto Rodziny

W dniu 16 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Świniarsku odbył się już po raz kolejny piknik z okazji Święta Rodziny. Zgromadzonych rodziców ich dzieci oraz przybyłych gości przywitał dyrektor szkoły pan Paweł Łabuda podkreślając wartość Rodziny i wychowania. Program uroczystości rozpoczęły występy artystyczne na hali sportowej przygotowane przez nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej wraz ze swoimi wychowankami. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane tematycznie ze świętem, a także prezentowały tańce. Po występach uczniowie złożyli swoim rodzicom życzenia i wręczyli upominki. W trakcie świętowania nie zabrakło niespodzianek i wspólnej zabawy. Część atrakcji była zlokalizowana na placu przed szkołą. To tam dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanym zamku i zjeżdżalni, które stanęły na placu za sprawą Urzędu Gminy Chełmiec. Mogły obejrzeć pokaz akcesoriów wojskowych. Było także malowanie twarzy, degustacja waty cukrowej, popcornu, lodów, cukierków. Na hali sportowej chętne dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach ruchowych, doskonaląc swoją sprawność na torach przeszkód. Po sporej porcji ruchu apetyt dopisywał wszystkim. Każdy mógł się więc częstować wspaniałą kiełbaską z grilla oraz napić się kawy, herbaty, wody czy soków owocowych. Czego chcieć więcej. Zabawa była wyśmienita, a to wszystko pod czujnym okiem pani Marysi z Niepublicznej Przychodni ,,Praxis" z Chełmca.
Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen radości, uśmiechu, wzruszeń dlatego, że spędzony wspólnie z rodziną z dala od codziennych zmartwień. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim naszym partnerom, instytucjom i tym, którzy choćby  w najmniejszym stopniu przyczynili się do tak udanego przebiegu Święta Rodziny. Jest więc nam szczególnie miło podziękować następującym ofiarodawcom:

 •  Wójtowi Gminy Chełmiec panu Bernardowi Stawiarskiemu
 •  Panu Wiesławowi Leśniakowi - Zakłady mięsne
 •  Panu Zbigniewowi Szubryt - Zakłady mięsne
 •  Panu Janowi Potoczkowi - Piekarnia Potoczek s.c. Jan & Piotr Potoczek
 •  PPL Koral Nowy Sącz
 •  Wiśniowski spółka z o.o.S.K.A.
 •  ZS nr. 2 Sybiraków Sp z o.o
 •  Salonowi fryzjerskiemu  Lirio
 •  Gabinetowi kosmetycznemu YOKO Clinique Ilona Tabak
 •  Salonowi Renoma- Joanna Wróblewska
 •  Salonowi Euforia Planet
 •  Firmie RUCH- Tomasz Cebula
 •  Państwu Annie i Jackowi Czamara oraz Iwonie i Maciejowi Marcinkiewiczom
 •  Państwu Katarzynie i Sławomirowi Lewickim

oraz złożyć podziękowania dla wszystkich innych nie wymienionych darczyńców i tych którzy pragną pozostać anonimowi. Pragniemy podkreślić, iż Państwa każdorazowa, bezinteresowna pomoc przyczynia się nie tylko do promocji inicjatyw Szkoły Podstawowej w Świniarsku, ale kreuje również pozytywny wizerunek miejscowości i jest przejawem patriotyzmu lokalnego.

 

Galeria zdjęć

DSC04238.jpg
DSC04242.jpg
DSC04245.jpg
DSC04247.jpg
DSC04256.jpg
DSC04262.jpg
DSC04270.jpg
DSC04275.jpg
DSC04280.jpg
DSC04295.jpg
DSC04300.jpg
DSC04311.jpg
DSC04312.jpg
DSC04321.jpg
DSC04324.jpg
DSC04325.jpg
DSC04341.jpg
DSC04343.jpg
DSC07779.jpg
DSC07797.jpg
DSC07805.jpg
DSC07851.jpg
DSC07859.jpg
DSC07888.jpg
DSC07905.jpg
DSC07949.jpg
DSC07976.jpg
DSC08005.jpg
DSC08122.jpg