2020.01.08 Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas I-III

Dnia 08 stycznia 2020r. odbył się w naszej szkole KONKURS KALIGRAFII, którego celem było zachęcenie dzieci do pięknego pisania. W konkursie wzięli udział reprezentanci klas 1-3. Zadaniem uczestników było przepisanie tekstu pisanego oraz drukowanego. Podczas oceny uwzględniono właściwe łączenie liter, ogólne wrażenie estetyczne, czytelność, prawidłowe rozmieszczenie tekstu. Wszyscy uczestnicy Konkursu popisali się pięknym, wzorcowym pismem. Niestety miejsca na podium są ograniczone i nie starczyło ich dla wszystkich.

Oto wyniki konkursu:

Klasy I

  • I miejsce   Julia Grzegorek kl. Ia
  • II miejsce   Wiktoria Zyzak  kl. Ib
  • III miejsce  Zuzanna Kożuch kl. Ia

Klasy II

  • I miejsce Gabriela Karabin kl. IIa
  • II miejsce Alicja Świgut kl. IIb
  • III miejsce Franciszek Majda kl. IIb

Klasy III

  • I miejsce Mateusz Szkarłat kl. IIIb
  • II miejsce Jakub Lewicki kl. IIIb
  • III miejsce Piotr Faron kl. IIIa

 

Galeria zdjęć

IMG_4946.jpg
IMG_4947.jpg
IMG_4948.jpg
IMG_4949.jpg
IMG_4952.jpg