Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261
2020.03.09 XV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Świniarsku w Narciarstwie Alpejskim - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2020.03.09 XV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Świniarsku w Narciarstwie Alpejskim

W dniu 9 marca 2020 r. na stoku Centrum Narciarskiego Master – Ski w Tyliczu odbyły się XV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Świniarsku w Narciarstwie Alpejskim

Na starcie slalomu giganta stanęło 28 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach.  W czasie wyjazdu dopisywała nam wspaniała pogoda i panowały bardzo dobre warunki na stoku.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Dziewczęta 2009 i młodsze

I miejsce: Ewelina Potoczek (czas: 33,61)

II miejsce: Paulina Gorczyca (czas: 33,63)

III miejsce: Emilia Oszczepalska (czas: 33,87)

Aleksandra Ruchała (38,61), Maja Kania (40,48), Lena Dodał (42,00)

 

Chłopcy 2009 i młodsi

I miejsce: Piotr Wójcik (czas: 32,92)

II miejsce: Stanisław Berowski (czas: 35,73)

III miejsce: Kacper Duch (czas: 36,94)

Fabian Terlecki (38,17), Dawid Kleszyk (38,54), Nikodem Głuc (44,52)

 

Dziewczęta 2007 – 2008

I miejsce: Anastazja Mężyk (czas: 29,11)

II miejsce: Inga Raróg (czas: 32,30)

III miejsce: Karolina Oszczepalska (czas: 35,21)

Nikola Górowska (35,81), Natalia Ciapała (42,74)

 

Chłopcy 2007 – 2008

I miejsce: Nikodem Zieliński (czas: 34,35)

II miejsce: Marek Gądek (czas: 35,79)

III miejsce: Leśniak Adam (czas: 35,86)

III miejsce: Tomasz Twardy (czas: 35,86)

Wojciech Wąsowicz (39,83), Patryk Ruchała (42,13), Krystian Kociołek (46,19)

Dziewczęta 2005- 2006

I miejsce: Emilia Bielecka: (czas: 31,75)

 

Chłopcy 2005- 2006

I miejsce: Piotr Król (czas: 32,48)

II miejsce: Jakub Czernecki (czas: 32,90)

III miejsce: Kacper Potoczek (czas: 33,61)

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

- pana dyrektora Szkoły Podstawowej w Świniarsku Pawła Łabudy,

- rodziców: pani Anny Kania oraz pana Daniela Raróg,

- pana Bartłomieja Miejskiego za gościnę na stacji Master Ski, perfekcyjne przygotowanie trasy i pomiar czasu.

Opiekę nad uczniami pełnili: p. Barbara Witecka, p. Natalia Miśtak oraz p. Bartłomiej Fedko

Uczestnicy mieli zapewnioną opiekę, transport, medale oraz dyplomy.

 

Galeria zdjęć

P1060902 (Copy).jpg
P1060906 (Copy).jpg
P1060911 (Copy).jpg
P1060918 (Copy).jpg
P1060921 (Copy).jpg
P1060923 (Copy).jpg
P1060924 (Copy).jpg
P1060929 (Copy).jpg
P1060936 (Copy).jpg
P1060940 (Copy).jpg
P1060941 (Copy).jpg
P1060945 (Copy).jpg
P1060946 (Copy).jpg
P1060947 (Copy).jpg
P1060955 (Copy).jpg
P1060957 (Copy).jpg
P1060962 (Copy).jpg
P1060965 (Copy).jpg
P1060967 (Copy).jpg
P1060972 (Copy).jpg
P1060976 (Copy).jpg
P1060979 (Copy).jpg
P1060982 (Copy).jpg
P1060985 (Copy).jpg
P1060987 (Copy).jpg
P1060988 (Copy).jpg
P1060990 (Copy).jpg
P1060996 (Copy).jpg
P1060998 (Copy).jpg
P1060999 (Copy).jpg
P1070004 (Copy).jpg
P1070008 (Copy).jpg
P1070011 (Copy).jpg
P1070014 (Copy).jpg
P1070024 (Copy).jpg
P1070025 (Copy).jpg
P1070032 (Copy).jpg
P1070037 (Copy).jpg
P1070038 (Copy).jpg
P1070044 (Copy).jpg
P1070050 (Copy).jpg
P1070052 (Copy).jpg
P1070053 (Copy).jpg
P1070055 (Copy).jpg
P1070058 (Copy).jpg
P1070060 (Copy).jpg
P1070064 (Copy).jpg
P1070069 (Copy).jpg
P1070070 (Copy).jpg
P1070074 (Copy).jpg
P1070077 (Copy).jpg
P1070080 (Copy).jpg