Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263
2024.03.07 Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt klas VI. - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2024.03.07 Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt klas VI.

Dnia 7 marca 2024 r w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Świniarsku odbyły się mistrzostwa Gminy Chełmiec dziewcząt klas VI i młodszych w piłkę ręczną. Naszą szkołę reprezentowała drużyna    w składzie: Bodziony Oliwia, Durlak Alicja, Klimczak Lena, Kotlarz Zuzanna, Kucharska Maja, Ledniowska Wiktoria, Obiedzińska Julia, Pietrzak Gabriela – uczennice klasy VIB i Aleksandra Lipińska uczennica klasy VIA.  W zawodach udział wzięło 7 szkół podstawowych z naszej gminy, które rozegrały mecze w dwóch grupach eliminacyjnych. Po bardzo wyrównanych meczach nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Cały turniej wygrała drużyna z Trzetrzewiny. Drugie miejsce zajęła szkoła w Marcinkowicach. Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, a pozostałe pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo najlepsze drużyny otrzymały wejściówki na basen. Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz  Dyrektor SP w Świniarsku Paweł Łabuda. Gratulujemy naszym zawodniczkom.