2024.05.10 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

10 maja 2024r na Orliku w Wielogłowach, odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce nożnej chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę w składzie Lipińska Aleksandra 6a, Nicole Wydra 6a, Durlak Alicja 6b, Kania Maja 6b, Klimczak Lena 6b, Kucharska Maja 6b, Obiedzińska Julia 6b, Wiktoria Zyzak 5a, po rozegraniu emocjonujących meczów, ostatecznie po rzutach karnych w meczu finałowym rozegranym z drużyną z Librantowej, wygrały turniej, uzyskały pierwsze miejsce, tym samym będą reprezentować Gminę Chełmiec na Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego.

Po zakończeniu rozgrywek nagrody oraz puchary wręczyła Pani Dyrektor szkoły podstawowej w Wielogłowach. Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego, opiekę w dniu zawodów sprawował pan mgr Bartłomiej Fedko.

 

GRATULUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM!!!

Galeria zdjęć

JZAT0562 (Copy).jpg
KMHV9519 (Copy).jpg
MNEH3082 (Copy).jpg
MUOF1928 (Copy).jpg
USMZ4966 (Copy).jpg
WFAV8223 (Copy).jpg