2024.05.17 Wycieczka do parku rozrywki „Labiland” w Skrudzinie

Dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazję spędzić niezapomniany dzień w parku rozrywki „Labiland” w Skrudzinie. Wycieczka była pełna wrażeń oraz niezapomnianych chwil. W trakcie wizyty dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, takich jak minigolf, kręgle, tory przeszkód, a także specjalnie przygotowane place zabaw. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kolorowy dmuchaniec i labirynt, które sprawiły maluchom mnóstwo radości. W przerwie między atrakcjami wszyscy delektowali się smacznymi kiełbaskami prosto z grilla.Wycieczka była nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą okazją do integracji, a także rozwijania umiejętności społecznych naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim opiekunom i rodzicom za pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia. Czekamy na kolejne przygody i wycieczki, które przyniosą dzieciom z oddziału przedszkolnego tyle radości i pozytywnych doświadczeń!

Galeria zdjęć

image0.jpeg
image1.jpeg
image2.jpeg
image3.jpeg
image4.jpeg
image5.jpeg
image6.jpeg
image7.jpeg
image8.jpeg
image9.jpeg
image10.jpeg