Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261
Lista uczniów - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

Lista uczniów

Lista dzieci zakwalifikowanych do opieki świetlicowej oraz lista rezerwowa

Komisja rekrutacyjna zakwalifikowała 84 uczniów do opieki świetlicowej. Rodzice uczniów zakwalifikowanych są zobowiązani do zaktualizowania godzin pobytu swojego dziecka na świetlicy zgodnie z podziałem godzin do 06.09.2023 r. u nauczyciela świetlicy. Po dokonaniu wpisu przez rodziców komisja rekrutacyjna ustali listę uczniów przyjętych na świetlicę (liczba uczniów na świetlicy nie może przekroczyć 25 osób). Lista zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły
w dniu 07.09.2023 r.

Lista dzieci zakwalifikowanych do dodatkowej opieki w oddziałach przedszkolnych zostanie opublikowana na stronie szkoły w dniu 04.09.2023 r.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do opieki świetlicowej w klasach I-V
w roku szkolnym 2023/2024

 

  1. Basta Izabela
  2. Bielak Oliwia
  3. Bodziony Antoni
  4. Bodziony Konrad
  5. Bodziony Zofia
  6.  Borek Oskar
  7. Brdej Antoni
  8. Bulzak Agnieszka
  9. Chytła Julian
  10. Czajka Filip
  11. Czamara Joanna
  12. Dadał Wiktor
  13. Duch Anastazja
  14. Duch Dominik
  15. Filip Konrad
  16. Filip Marek
  17. Garncarczyk Dominik
  18. Garncarczyk Hanna
  19. Gawlik Lena
  20. Gonciarz Wiktor
  21. Hamiga Zuzanna
  22. Homoncik Piotr
  23. Janur Antoni
  24. Jasiewicz Leon
  25. Jasińska Oliwia
  26. Jeż Karol
  27. Klimek Dominik
  28. Klimek Gabriela
  29. Kmak Zuzanna
  30. Konstanty Karol
  31. Kowalczyk Jakub
  32. Kozera Michał
  33. Kożuch Ewelina
  34. Kożuch Zuzanna
  35. Kubacka Nadia
  36. Kumor Mateusz
  37. Kuśmierczyk Leon
  38. Kuźma Aurelia
  39. Liber Feliks
  40. Matuszewska Martyna
  41. Mąka Jakub
  42. Mąka Natalia
  43. Mucha Antoni
  44. Nowak Iga
  45. Obrzud Katarzyna
  46. Obrzut Katarzyna
  47. Ogórek Patryk
  48. Oleksy Jakub
  49. Oleksy Szymon
  50. Pasiut Maciej
  51. Pasiut Mateusz
  52. Pasoń Artur
  53. Paszek Izabela
  54. Pawlik Milena
  55. Pawlus Karolina
  56. Pawlus Lilianna
  57. Pietrzak Hanna
  58. Piękoś Jakub
  59. Piękoś Jan
  60. Piłat Mateusz
  61. Potoczek Alicja
  62. Potoniec Szymon
  63. Pudło Karol
  64. Romańska Zofia
  65. Sarota Gabriel
  66. Siedlarz Emilia
  67. Siedlarz Hanna
  68. Siedlarz Igor
  69. Skoczeń Karol
  70. Staszak Emilia
  71. Strzelczyk Faustyna
  72. Studziński Dominik
  73. Szczęsny Gabriela
  74. Szczęsny Sebastian
  75. Szkaradek Milena
  76. Świerczek Piotr
  77. Tuczyńska Zofia
  78. Twardy Maria
  79. Wastag Piotr
  80. Witowska Anna
  81. Wójcik Milena
  82. Zapiór Franciszek
  83. Zygmunt Filip
  84. Zyzak Patrycja

 

Lista rezerwowa do opieki świetlicowej w klasach I-V

w roku szkolnym 2023/2024

 

  1. Bulzak Filip
  2. Bulzak Lena
  3. Bulzak Zuzanna
  4. Ceremuga Martyna
  5. Marcinkiewicz Adam