Oddział przedszkolny: 0a (grupa tylko 6-cio latki)
Wychowawca: mgr Teresa Mosurek
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Bieniek Zuzanna |
2 |
Bołoz Natalia |
3 |
Ciągło Wiktor |
4 |
Gałęźniak Antoni |
5 |
Głuc Zofia |
6 |
Jasińska Zuzanna |
7 |
Kantor Aleksander |
8 |
Kumor Mikołaj Jakub |
9 |
Kuśmierczyk Mikołaj |
10 |
Kuzak Oliwia |
11 |
Morawska Lena |
12 |
Pajor Antoni |
13 |
Panczykowski Szymon |
14 |
Pasoń Szymon |
15 |
Pitwoń Julian |
16 |
Płachta Antoni |
17 |
Poremba Malwina |
18 |
Potoczek Antoni |
19 |
Rybski Mikołaj |
20 |
Strzymczok Filip |
21 |
Tyrkiel Weronika |
22 |
Wójs Nikodem |
Oddział przedszkolny: 0b (grupa 6-cio latków i 5-cio latków)
Wychowawca: mgr Alicja Zbozień
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Kantor Nadia |
2 |
Kożuch Oliwier |
3 |
Kożuch Wiktoria |
4 |
Kubacki Mateusz |
5 |
Mrzygłód Krzysztof |
6 |
Nowakowska Sara |
7 |
Obrzut Kacper |
8 |
Obrzut Karolina |
9 |
Obrzut Nadia |
10 |
Obrzut Rita |
11 |
Ogórek Hanna |
12 |
Pawlik Robert |
13 |
Pietrzak Kinga |
14 |
Poręba Natalia |
15 |
Ptaszek Szymon |
16 |
Ryś Oliwia |
17 |
Samoilov Taras |
18 |
Słowik Karolina |
19 |
Tuczyński Bartosz |
20 |
Wastag Marcel |
21 |
Wojnarowska Joanna |
22 |
Woźniak Bartosz |
Oddział przedszkolny: 0c (grupa 5-cio latków i dzieci młodszych)
Wychowawca: mgr Kinga Wróbel
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Bodziony Alicja |
2 |
Fałowska Lena |
3 |
Fałowski Fabian |
4 |
Gawlik Klara |
5 |
Krajewska Zuzanna |
6 |
Król Lena |
7 |
Kucia Pola |
8 |
Kucharski Mikołaj |
9 |
Kumor Mikołaj |
10 |
Niedzielski Marcel |
11 |
Pajor Zuzanna |
12 |
Pasoń Jan Antoni |
13 |
Pawłowska Emilia |
14 |
Plata Jakub |
15 |
Potoczek Wiktoria |
16 |
Sobczyk Miłosz |
17 |
Szkaradek Ignacy |
18 |
Wyskiel Izabela |
Klasa: I a
Wychowawca klasy: mgr Bożena Potoczek
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Brdej Antoni |
2 |
Czamara Joanna |
3 |
Duch Anastazja |
4 |
Duch Dominik |
5 |
Klimczak Aleksandra |
6 |
Klimek Dominik |
7 |
Klimek Gabriela |
8 |
Kopta Nikodem |
9 |
Kuzak Julia |
10 |
Kuzak Magdalena |
11 |
Mordarski Franciszek |
12 |
Młynarczyk Alicja |
13 |
Nowakowski Szymon |
14 |
Oleksy Jakub |
15 |
Pasiut Mateusz |
16 |
Pawłowski Nikodem |
17 |
Potoniec Szymon |
18 |
Szkaradek Milena |
19 |
Witkowska Lena |
Klasa: I b
Wychowawca klasy: mgr Anna Łatka
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Borek Oskar |
2 |
Bulzak Lena |
3 |
Bulzak Zuzanna |
4 |
Filipek Ksawery |
5 |
Garncarczyk Dominik |
6 |
Kaim Oliwia |
7 |
Kowalczyk Jakub |
8 |
Kujawska Marcelina |
9 |
Laciuga Alan |
10 |
Marcinkiewicz Adam |
11 |
Pawlus Lilianna |
12 |
Siedlarz Emilia |
13 |
Siedlarz Hanna |
14 |
Twardy Maria |
15 |
Kutyba Wojciech (ND) |
Klasa: I c
Wychowawca klasy: mgr Monika Ledniowska
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Bodziony Antoni |
2 |
Bugajska Julia |
3 |
Fecko Adrian |
4 |
Gawlik Lena |
5 |
Janur Antoni |
6 |
Klag Szymon |
7 |
Kożuch Ewelina |
8 |
Mąka Natalia |
9 |
Nowak Iga |
10 |
Piłat Mateusz |
11 |
Potoczek Mia |
12 |
Rola Zuzanna |
13 |
Strzelczyk Faustyna |
14 |
Szołdra Franciszek |
15 |
Tyrkiel Oliwia |
16 |
Waśko Nikodem |
17 |
Wąsowicz Emilia |
18 |
Woźniak Kacper |
19 |
Wójs Konrad |