Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 263
2022.09.23 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2022.09.23 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Pierwsze sukcesy sportowe w nowym roku szkolnym

W dniu 23.09.2022 r. w Wielogłowach odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział 150 zawodników i zawodniczek z siedmiu szkół. Puchary oraz dyplomy wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wielogłowach Pani Monika Oleksy.

Drużyny reprezentujące naszą szkołę spisały się bardzo dobrze zdobywając 3 puchary.

I miejsce zajęła reprezentacja chłopców klas 7-8 w składzie: kl.8a (Jakub Mosurek, Bartłomiej Majda, Wojciech Pawlik) oraz kl.8b ( Jakub Lipiński, Sebastian Leśniak, Hubert Stawiarski).

III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt klas 4 - 6 w składzie: Amelia Bielak kl.6a, Maja Kucharska kl.5b, Julia Obiedzińska kl.5b , Zuzanna Kożuch kl.4a, Gabriela Głuc kl.4a, Karolina Kociołek kl.4a,

III miejsce zajęła reprezentacja chłopców klas 4 - 6 w składzie: Jakub Strzymczok kl.6b, Jakub Padula kl.5a, Filip Sądelski kl.5a, Dawid Pasiut kl5a,, Kacper Kruczek kl.4c, Antoni Kotas kl.4a

Awans na zawody powiatowe uzyskała reprezentacja chłopców klas 7-8.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!