Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261
2022.12.02 Światowy Dzień Pluszowego Misia - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2022.12.02 Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej świetlicy uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznali historię pluszowego misia, wykonali ciepłe czapeczki dla swoich pluszowych przyjaciół, a nawet spróbowali swoich sił w samodzielnym uszyciu misia z filcu. Dzieci wybrały się na wirtualną wycieczkę do Fabryki Misiów Smyk w Warszawie oraz poznały ciekawą osobę- pana  Bruno Zielonkę z Chorzowa, który posiada największą kolekcję misiów w Europie. Największy z nich ma 9 metrów najmniejszy 2 mm, wszystkie te pluszaki mają swój dom na Dworcu Dobrych Myśli w Ustroniu. To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.

                                                                                                                           Organizator: mgr Alicja Zbozień

Galeria zdjęć

IMG_6449 (Copy).jpg
IMG_6450 (Copy).jpg