Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261
2022.12.05 Święty Mikołaj w zeróweczce. - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

2022.12.05 Święty Mikołaj w zeróweczce.

Jak co roku dzieci z klas „0” napisały list do świętego Mikołaja, z prośbą o spotkanie. Jakie było zaskoczenie, gdy św. Mikołaj odpisał, zapraszając ich do Nibylandii w Brzeznej. Dlatego 5 grudnia wszystkie przedszkolaki pod opieką swych pań wychowawczyń i niektórych mam, wyruszyły na wycieczkę do Sali Zabaw „ Nibylandia” w Brzeznej. Tam z niecierpliwością oczekiwały przybycia Mikołaja. I nagle pojawił się święty Mikołaj. Dzieci powitały go wierszykami i piosenką. Następnie święty Mikołaj obdarował wszystkich zebranych prezentami i obiecał, że jak dzieci będą grzeczne to jeszcze nie raz u nich zagości. Po spotkaniu nastąpił czas zabaw, po którym wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Galeria zdjęć

IMG_6633.jpg
IMG_6640.jpg
IMG_6654.jpg
IMG_6673.jpg
IMG_6685.jpg