2023.03.02 Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej

Chłopcy klas VII-VIII  Mistrzami Gminy Chełmiec w piłce ręcznej. Dziewczęta trzecią drużyną w gminie.

 W dniu 2 marca 2023 r. w hali sportowej w Świniarsku odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej klas VII – VIII dziewcząt i chłopców. W zawodach brało 10 reprezentacji szkół z terenu Gminy Chełmiec. Naszą szkołę reprezentowały:

Świerk Nadia , Sznaider Ola, Ogórek Julia, Wójcik Kinga / klasa 8b /, Gorczyca Paulina, Ruchała Aleksandra, Ciapała Natalia / klasa 8a/, Pietruszka Lena, Skoczeń Ola / klasa 7a / oraz Sadkiewicz Martyna / klasa 7b/

Drużynę chłopców reprezentowali:

Terlecki Fabian, Pasikowski Nikodem / klasa 7a/, Mosurek Jakub, Pawlik Wojciech, Zieliński Nikodem, Drzyzga Nikodem, Twardy Tomasz / klasa 8a/, Leśniak Sebastian, Lipiński Jakub / klasa 8b/.

Liczba zawodników biorących udział w tym turnieju zaskoczyła nawet organizatorów. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane. Dziewczęta naszej szkoły zajęły III miejsce, natomiast chłopcy po bardzo trudnym i wyrównanym meczu z Piątkową okazali się najlepsi i tym samym zostali Mistrzami Gminy Chełmiec w Piłce Ręcznej. W dalszym etapie rozgrywek naszą gminę będą reprezentowali chłopcy z naszej szkoły w zawodach międzygminnych w Brzeznej. Puchary i nagrody wręczył Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski. Dziewczętom i chłopcom składamy serdeczne gratulacje.

Opiekunem zespołów był pan mgr Tomasz Leśniak.

 

Galeria zdjęć

DTPI3564 (Copy).jpg
IMG_9481 (Copy).jpg
IMG_9483 (Copy).jpg
IMG_9484 (Copy).jpg
MEMT4436 (Copy).jpg
OQUW5821 (Copy).jpg
PLPU7109 (Copy).jpg
RPQO6873 (Copy).jpg
SLBP7475 (Copy).jpg
SLSR8601 (Copy).jpg
TJWE0699 (Copy).jpg
VDKT1538 (Copy).jpg
WLMM1340 (Copy).jpg
WLMM1341 (Copy).jpg
XPGG8305 (Copy).jpg