2023.03.07 XV Gminny Konkurs plastyczno – literacki

Konkurs plastyczno - literacki rozbudza twórczą inwencje, kreatywność wzmacnia wiarę w własne siły, a przede wszystkim rozwija zdolności plastyczne, budzi zainteresowania różnymi technikami plastycznymi. Ponadto uświadamia, że słowo łączy się ze sztuką, tworzy wspólny świat dziecięcych fantazji i wyobrażeń o istniejącej rzeczywistości. Uczniowie klasy 1 b chętnie wzięli udział w konkursie plastyczno - literackim - Parasole roztańczone nad głowami rozłożone, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Piątkowej.

Dnia 7 marca 2023 roku nastąpiło podsumowanie konkursu, Milena Wójcik uczennica klasy  1 b zajęła II miejsce, a Julia Witkowska otrzymała wyróżnienie. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody w czasie uroczystego ogłoszenia wyników, podczas których reprezentowały Nasza Szkołę.

Galeria zdjęć

ANLX9896.JPG
JQVZ2000.JPG
LQTE8928.JPG
MDLR2942.JPG
PFJY0253.JPG
UWIR7105.JPG
YDUW4823.JPG