Notice: Undefined offset: 1 in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/src/cms/library/Telekom/Cms/Layout.php on line 261
Konsultacje nauczycieli - Szkoła Podstawowa w Świniarsku

Konsultacje nauczycieli

Harmonogram konsultacji w roku szkolnym 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

  1.  

Bukańska Beata

WTOREK

12.15-13.15

p. nauczycielski

  1.  

Ciężobka Irena

PIĄTEK

12.00-13.00

biblioteka

  1.  

Dudczak Ilona

ŚRODA

12.00-13.00

biblioteka

  1.  

Fedko Bartłomiej

WTOREK

14.05-15.05

hala

  1.  

Górka Justyna

WTOREK

9.40-10.40

gabinet pedagoga Ip.

  1.  

Górowska Beata

CZWARTEK

6.50-7.50

s. 13

  1.  

Janur Anna

PONIEDZIAŁEK

12.30-13.30

p. nauczycielski

  1.  

Jonakowska – Żal  Ewa

ŚRODA

14.05-15.05

s. 16

  1.  

Kędroń Joanna

PIĄTEK

13.20-14.20

p. nauczycielski

  1.  

Konstanty Elżbieta

CZWARTEK

8.30-9.30

p. nauczycielski

  1.  

Koznecki Łukasz

WTOREK

14.05-15.05

p. nauczycielski

  1.  

Kożuch Zbigniew

CZWARTEK

14.05-15.05

p. nauczycielski

  1.  

Krupa Małgorzata

ŚRODA

16.00-17.00

gabinet psychologa

  1.  

Kuciel Katarzyna

WTOREK

13.2-14.20

s. 12

  1.  

Ledniowska Monika

CZWARTEK

11.30-12.30

p. nauczycielski

  1.  

Leśniak Dorota

CZWARTEK

12.45-13.45

świetlica

  1.  

Leśniak Tomasz

ŚRODA

7.00-8.00

hala

  1.  

Lorek Joanna

PIĄTEK

7.00-8.00

s.17

  1.  

Łatka Anna

CZWARTEK

9.40-10.40

p. nauczycielski

  1.  

Łojek Jolanta

ŚRODA

12.30-13.30

p. nauczycielski

  1.  

Maciuszek Beata

PONIEDZIAŁEK

6.50-7.50

s. 16

  1.  

Mosurek Stanisław

PIĄTEK

6.50-7.50

s. 15

  1.  

Mosurek Teresa

PIĄTEK

14.00-15.00

oddział przedszkolny

  1.  

Mrzygłód Michał

WTOREK

6.50-7.50

s. 12a

  1.  

Nowakowska Danuta

CZWARTEK

9.35-10.35

p. nauczycielski

  1.  

Olszowska Gabriela

PONIEDZIAŁEK

13.20-14.20

p. nauczycielski

  1.  

Pietrzak Agnieszka

PONIEDZIAŁEK

6.45-7.45

s. 18

  1.  

Potoczek Bożena

PONIEDZIAŁEK

7.00-8.00

s.6

  1.  

Rosiek Magdalena

CZWARTEK

14.05-15.05

p. nauczycielski

  1.  

Ruchała Barbara

PIĄTEK

6.50-7.50

s. 11

  1.  

Sałamacha Renata

PIĄTEK

6.45-7.4

s. 10

  1.  

Surowiak Małgorzata

PONIEDZIAŁEK

10.45-11.45

gabinet pedagoga Ip.

  1.  

Szczygieł Edyta

PONIEDZIAŁEK

14.55-15.55

s. 4

  1.  

Witecka Barbara

ŚRODA

7.00-8.00

hala

  1.  

Wróbel Kinga

ŚRODA

15.00-16.00

oddział przedszkolny

  1.  

Zbieg Lidia

WTOREK

6.50-7.50

s. 14

  1.  

Zbozień Alicja

WTOREK

15.00-16.00

oddział przedszkolny