2022.12.12 Finał szkolnej akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

        Z inicjatywy Szkolnego Koła PCK odbyła się zbiórka darów dla polskich rodzin na Ukrainie .Włączyliśmy się do akcji humanitarnej „Podziel się swoim prezentem Mikołajowym z Przyjacielem z Ukrainy” organizowanej przez Fundację „Bratnia Dusza” i Małopolski Oddział Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża .

Akcja zorganizowana na rzecz dzieci z rodzin wielodzietnych z Ukrainy z korzeniami polskimi oraz dzieci ze szpitali i sierocińców we Lwowie.

W dniu 12.12.2022 r. gościliśmy panią Prezes  Iwonę Romaniak z Fundacji „Bratnia Dusza„ i pana Kazimierza Wróbla z Małopolskiego Oddziału PCK, którzy odebrali kilkadziesiąt paczek z darów złożonych przez naszych uczniów. Trafią one przed świętami  na Ukrainę. Organizatorzy szkolnej akcji bardzo serdecznie dziękują wszystkim uczniom i ich rodzicom za pomoc ,bez Was ,Waszego zaangażowania nie udałoby się wspomagać potrzebujących „Nie liczy się ile posiadasz ,ale dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

 

                                                                    Szkolni koordynatorzy akcji

                                                                    opiekunowie SK PCK

                                                                    Barbara Witecka i Małgorzata Surowiak

Galeria zdjęć

1 (Copy).jpg
2 (Copy).jpg
3 (Copy).jpg
4 (Copy).jpg
5 (Copy).jpg
6 (Copy).jpg
7 (Copy).jpg
8 (Copy).jpg
9 (Copy).jpg
10 (Copy).jpg
11 (Copy).jpg